Контролер заряду для сонячних батарей Solar Expert MPPT дозволяє збільшити ефективність використання фотомодуля на 25-30% порівняно із ШИМ зарядом. Підходить для фотоелектричних систем малої та середньої потужності при струмі заряду до 60А та напрузі АКБ від 12 до 24 та 48В. Для всіх видів свинцевих акумуляторів. Підтримує мережну комунікацію через SNMP/MODBUS.
Контролер заряду для сонячних батарей Solar ExpertMPPT є добрим вибором для системи, в якій передбачено поступове нарощування потужності фотомодулів. Контролер дозволяє заряджати блок акумуляторних батарей від фотомодулів із сумарною потужністю від 800 до 1600 або 3200Вт, максимальним струмом від фотомодулів 50А та напругою АКБ 12, 24 та 48В, відповідно. Максимальний струм заряду становить 60А, а ефективність досягає 98%.
Контролер забезпечений системою самодіагностики та електронною системою захисту від помилок, що дозволяє уберегти прилад від виходу з ладу внаслідок неправильної установки чи збоїв роботи системи.
Прилад має індикацію режимів LCD. Наявність слота SNMP/MODBUS дозволяє вбудовувати зарядний пристрій у сучасні системи моніторингу/менеджменту електроенергії.
Особливості контролера:
– Інтелектуальна технологія Відстеження максимальної потужності.
– Сумісно з фотомодулями (та АКБ) 12/24/48В.
– Опції вибору герметичних гелевих, AGM або кислотних акумуляторів.
– система самодіагностики.
– максимальний струм заряду 60А, ефективність 98%.
– 3 режими заряду: швидкий (форсований), насичуючий, підтримуючий
– Автоматичне підключення навантаження при заряді АКБ
– Температурна компенсація та корекція режимів заряду для продовження терміну служби акумулятора
– Автоматичне розпізнання напруги батарей.
– Комутація за допомогою SNMP/MODBUS.
| Вага | 4500 г |
| Вологість | 5%…95% |
| Габарити | 315×165×128 мм |
| Клас захисту | IP31 |
| Максимальна напруга на вході від сб | 145 В |
| Максимальна потужність сб | 800/1600/3200 Вт |
| Максимальний струм на вході | 50 А |
| Максимальний струм навантаження | 60 А |
| Напруга | 12/24/48 В |
| Порт для підключення виносного датчика температури | + |
| Робоча температура | 0°С…+55°С |
| Розмір терміналів (перетин проводів) | 35 мм2 |
| Температурна компенсація | + |