Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-АМЗ WiFi – гнучка багатофункціональна система для перетворення постійного струму (DC), який виробляється сонячними панелями, на змінний струм (AC), який може використовуватись для живлення електричних приладів у вашому будинку, а надлишки продати у мережу по програмі “Зелений тариф”.
Номінальна потужність: …………. 10 кВт
Напруга АКБ: ……………………. 48 В
Гібридний інвертор 10кВт резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-АМЗ WiFi вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.
Переваги гібридного мережевого інвертора Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-АМЗ WiFi:
– Двостороння компенсація споживання;
– Власне споживання з мережі 20 Вт;
– Робота як у “Зеленому Тарифі” так і всередині мережі;
– Вихід управління генератором;
– Багатофункціональний програмований силовий порт;
– Підтримка Смарт-навантаження;
– Обмеження потужності паливної електростанції;
– Паралельне включення 3 інверторів;
– Трифазне включення 3 інверторів;
– Трансформатор струму для обмеження генерації в мережу в комплекті постачання;
– WiFi моніторинг у комплекті постачання;
– Сенсорний РК дисплей;
– Робота з літієвими акумуляторами за CAN, RS485 протоколом та на ручних налаштуваннях;
– Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів;
– Робота без акумулятора як мережевий інвертор;
– Встановлення добових режимів роботи.
| Вага | 35,6 кг |
| Кількість mppt | 3 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 97,6 % |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 48 В |
| Номінальна потужність навантаження | 10000 Вт |
| Охолодження | Розумне охолодження |
| Робоча температура | -40 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 670 х 420 х 233 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Рівень шуму | ≤45 дБ |