| Вага | 21,5 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 240-800 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 98 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 21.7 А |
| Максимальний вхідний струм | 12 А |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 645 x 431 x 204 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 21,9 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380/400 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 0,7 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 228-800 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 13,5 А |
| Максимальний вхідний струм | 16 А |
| Номінальна потужність навантаження | 7 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 645 x 431 x 204 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
.png)