| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 25 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 160-950 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,65% |
| Максимальна вхідна напруга | 1080 В |
| Максимальний вихідний струм | 25,2 А |
| Максимальний вхідний струм | 22 А |
| Напруга старту | 200 В |
| Номінальна потужність навантаження | 15 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 37 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-1000 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 3 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98.5 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 50,2 А |
| Максимальний вхідний струм | 32 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 30 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 629х647х252 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 45 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-1000 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 3 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98.8% |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 41,8 А |
| Максимальний вхідний струм | 26 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 25 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 647х629х252 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 45 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-1000 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 3 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98.8% |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 45,6 А |
| Максимальний вхідний струм | 26 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 30 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 647х629х252 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 17.3 |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-800 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,3% |
| Максимальна вхідна напруга | 160 В |
| Максимальний вихідний струм | 7,9 А |
| Максимальний вхідний струм | 11 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 563х310х219 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 35,7 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380/220 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 580-850 В |
| Кількість mppt | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,2 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 37,9 А |
| Максимальний вхідний струм | 44,2 А |
| Номінальна потужність навантаження | 25 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 725 x 510 x 225 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 35,7 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380/220 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 580-850 В |
| Кількість mppt | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,3 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 40,9 А |
| Максимальний вхідний струм | 47,7 А |
| Номінальна потужність навантаження | 27 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 725 x 510 x 225 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 21,5 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 240-800 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 98 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 21.7 А |
| Максимальний вхідний струм | 12 А |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 645 x 431 x 204 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
.png)