| Вага | 80 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 150-850 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Кількість mppt | 3 |
| Кількість входів | 2+2+2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 45,5 А |
| Максимальний вхідний струм | 36 А |
| Максимальний струм заряду акб | 50 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 30 кВт |
| Робоча температура | -45 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 894 х 527 х 294 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 80 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 150-850 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Кількість mppt | 4 |
| Кількість входів | 2+2+2+2 |
| Ккд | 97,6 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 83 А |
| Максимальний вхідний струм | 36 А |
| Максимальний струм заряду акб | 50 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Робоча температура | -45 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 894 х 527 х 294 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 3 |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 150-850 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 97,3 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 35 А |
| Максимальний вхідний струм | 26 А |
| Максимальний струм заряду акб | 37 А |
| Напруга старту | 180 В |
| Номінальна потужність навантаження | 20 кВт |
| Робоча температура | -45 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 638 х 408 х 237 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 30,5 кг |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 5,5 Вт |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 140-980 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від надструму | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Захист від перенапруги dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,6 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 16,9 А |
| Максимальний вхідний струм | 11 А |
| Напруга старту | 200 В |
| Номінальна потужність навантаження | 10 кВт |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 525 x 470 x 166 мм |
| Розмикач dc | + |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 5,5 Вт |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 140-980 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від надструму | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Захист від перенапруги dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,4 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 8,5 А |
| Максимальний вхідний струм | 11 А |
| Напруга старту | 200 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 525 x 470 x 166 мм |
| Розмикач dc | + |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 5,5 Вт |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 140-980 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Захист від короткого замикання | + |
| Захист від надструму | + |
| Захист від перенапруги ac | + |
| Захист від перенапруги dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,6 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1100 В |
| Максимальний вихідний струм | 10,1 А |
| Максимальний вхідний струм | 11 А |
| Напруга старту | 200 В |
| Номінальна потужність навантаження | 6 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 525 x 470 x 146.5 мм |
| Розмикач dc | + |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 25.1 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-850 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,4 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 16,7 А |
| Максимальний вхідний струм | 26,1 А |
| Напруга старту | 160 В |
| Номінальна потужність навантаження | 10 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 455 х 535 х 181 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 17 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 90 - 520 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 97,5 % |
| Максимальна вхідна напруга | 58 В |
| Максимальний вихідний струм | 23,9 А |
| Напруга старту | 120 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 505 х 333 х 249 мм |
| Вага | 36,8 кг |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 160 - 800 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2+1 шт |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 97,6 % |
| Макс. потужність фотомодулів | 15600 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 19,1 А |
| Максимальний вхідний струм | 26,1 А |
| Максимальний струм заряду акб | 240 А |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 48 В |
| Напруга старту | 160 В |
| Номінальна потужність навантаження | 12 кВт |
| Охолодження | примусове |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 658 х 422 х 281 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50/60 Гц |
| Вага | 20,0 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 5 Вт |
| Гарантія | 2 роки |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 120 - 500 В |
| Зарядний пристрій | MPPT |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Максимальна вхідна напруга | 550 В |
| Максимальний вихідний струм | 25 А |
| Максимальний вхідний струм | 12,5 А |
| Максимальний струм заряду акб | 80 А |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 48 В |
| Напруга старту | 140 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 451 х 551 х 184 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50/60 Гц |
| Вага | 14,5 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 120-385 В |
| Зарядний пристрій | MPPT |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 93% |
| Максимальна вхідна напруга | 385 В |
| Максимальний вихідний струм | 25 А |
| Максимальний вхідний струм | 26 А |
| Максимальний струм заряду акб | 110 А |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 48 В |
| Напруга старту | 100 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | 0 ~ +50 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 505 х 330 х 135 мм |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50/60 Гц |
| Вага | 40 кг |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-950 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,5 % |
| Макс. потужність фотомодулів | 13700 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 19,2 А |
| Максимальний вхідний струм | 18 А |
| Номінальна вхідна напруга | 620 В |
| Номінальна потужність навантаження | 12 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 520 x 610 x 255 мм |
| Вага | 40 кг |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-950 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,5 % |
| Макс. потужність фотомодулів | 9100 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 12,8 А |
| Максимальний вхідний струм | 18 А |
| Номінальна вхідна напруга | 620 В |
| Номінальна потужність навантаження | 8 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 520 x 610 x 255 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Анти-острівковий захист | + |
| Вага | 25 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 220/230 В |
| Власне енергоспоживання (вночі) | < 1 Вт |
| Гарантія | 10 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 160-950 В |
| Захист від зворотної полярності dc | + |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,5 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1080 В |
| Максимальний вихідний струм | 20 А |
| Максимальний вхідний струм | 22 А |
| Напруга старту | 200 В |
| Номінальна потужність навантаження | 12 кВт |
| Робоча температура | -25 °C … +60 °C |
| Ступінь захисту | IP65 |
.png)