Гибридный сетевой инвертор LuxPower SNA5000 WPV – новая модель гибрида 5000 Вт с функцией продажи излишков в сеть.
Номинальная мощность: …………. 5 кВт
Напряжение АКБ: …………………… 48 В
Гібридний мережний інвертор LuxPower SNA5000 WPV – нова модель гібриду 5000 Вт з функцією продажу надлишків у мережу.
Серія інверторів від LuxPower 2021 року релізує економ варіант з чудовими базовими функціями та відмінними електричними параметрами. LuxPower ECO SNA5000 WPV має два незалежні МРРТ контролери, окремий вхід для підключення резервного генератора, підтримку літієвих акумуляторних батарей, та алгоритм роботи для компенсації власного споживання об'єкта, резервного або автономного електроживлення та навіть продажу надлишків сонячної енергії у зовнішню мережу.
Крім цього, якщо Вам виявиться згодом недостатньо його потужності, то дуже легко наростити потужність у двоє чи троє, або ще більше, лише підключивши паралельно ще стільки інверторів, скільки Вам потрібно. Так само організовується і синхронна трифазна система.
Серійний автономний інвертор LuxPower ECO SNA5000 WPV може підтримувати систему перетворювача постійного струму в постійний для роботи, як резервне джерело живлення або заміну дизельного генератора. В автономному режимі Ви можете вибрати джерело в пріоритеті. Працюючи, як традиційний автономний інвертор, можна спочатку встановити живлення від мережі, спочатку батареї або спочатку сонячної батареї.
Гібридний режим дозволяє працювати як гібридний перетворювач постійного струму, підтримує спільне використання сонячної та міської енергії, може встановлювати режим власного споживання або джерело пріоритету зарядки.
Переваги гібридного мережевого інвертора LuxPower SNA5000 WPV:
– 5000 Вт;
– Функція продажу надлишків у мережу;
– Функція обмеження генерації у мережу з підмішуванням сонячної енергії;
– 2 МРРТ незалежні або в паралельному включенні;
– Високовольтний МРРТ;
– Додатковий вхід для генератора;
– Управління генератором;
– Паралельне включення;
– Трифазне синхронне включення трьох інверторів;
– Підтримка літієвих акумуляторів з BMS;
– РК дисплей;
– WiFi в комплекті постачання;
– Віддалений сервер для моніторингу.
| Вага | 14,5 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 120-385 В |
| Зарядний пристрій | MPPT |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 93% |
| Максимальна вхідна напруга | 385 В |
| Максимальний вихідний струм | 25 А |
| Максимальний вхідний струм | 26 А |
| Максимальний струм заряду акб | 110 А |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 48 В |
| Напруга старту | 100 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Робоча температура | 0 ~ +50 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 505 х 330 х 135 мм |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50/60 Гц |