Гібридний інвертор Deye SUN-5K-SG01LP1-EU WiFi – гнучка багатофункціональна система перетворення сонячної енергії, акумулювання, поєднання різних джерел енергії.
Номінальна потужність: …………. 5 кВт
Напруга АКБ: ……………………. 24 В
Гібридний інвертор 5кВт резервної потужності, з гнучким функціоналом з усіх доступних в Україні інверторів. На цьому інверторі можна втілити найсміливіші ідеї щодо будівництва автономної та незалежної від держави електроживильної системи. Deye SUN-5K-SG01LP1-EU WiFi вміє об'єднувати енергію міської мережі, сонця, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати. Родзинка Deye в його додатковому каналі, що може бути входом або виходом.
Переваги гібридного інвертора Deye SUN-5K-SG01LP1-EU WiFi:
– Двостороння компенсація споживання;
– Власне споживання з мережі 20 Вт;
– Робота як у “Зеленому Тарифі” так і всередині мережі;
– 2 MPPT контролери сумарною потужністю 6500 Вт;
– Вихід управління генератором;
– Багатофункціональний програмований силовий порт;
– Підтримка Смарт-навантаження;
– Обмеження потужності паливної електростанції;
– Паралельне включення 3 інверторів;
– Трифазне включення 3 інверторів;
– Трансформатор струму для обмеження генерації в мережу в комплекті постачання;
– WiFi моніторинг у комплекті постачання;
– Сенсорний РК дисплей;
– Робота з літієвими акумуляторами за CAN, RS485 протоколом та на ручних налаштуваннях;
– Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів;
– Робота без акумулятора як мережевий інвертор;
– Встановлення добових режимів роботи.
| Вага | 32 кг |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 100-500 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 1+1 шт |
| Кількість фаз | 1 |
| Ккд | 97,6 % |
| Макс. потужність фотомодулів | 6500 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 24 А |
| Максимальний вхідний струм | 35 А |
| Максимальний струм заряду акб | 120 А |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 24 |
| Напруга старту | 150 В |
| Номінальна потужність навантаження | 5 кВт |
| Охолодження | примусове |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 680х420х233 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50/60 Гц |