Solis-RHI-3P10K-HVES-5G – трифазний гібридний сонячний інвертор провідного та інноваційного китайського виробника. Інвертор оснащений 2 МРРТ входами. Максимальна ефективність – 98,1%.
Номінальна потужність …………………………. 10 кВт
Кількість MPPT …………………………………… 2
Гібридний інвертор Solis RHI-3P10K-HVES-5G має такі переваги:
Функція ДБЖ з часом перемикання менше 40 мс, що не впливає на важливі навантаження.
Додаткове рішення для цілодобового моніторингу споживання навантаження та пасивне охолодження забезпечують тривалий термін служби та зручність використання.
Просте налаштування через мобільний додаток допомагає швидко і зручно запустити вашу станцію, а надалі і робити планову перевірку.
Регулювання пікового та мінімального споживання електроенергії, можливість заряду акумуляторів у нічний час за пільговим тарифом та продаж електроенергії за зеленим тарифом у денний час дозволяють максимально ефективно використовувати вашу сонячну електростанцію.
Простота експлуатації та технічного обслуговування, віддалене керування та оновлення будь-якого обраного інвертора робить обслуговування сонячної електростанції надзвичайно зручним, а головне – ці можливості завжди знаходяться під рукою.
| Вага | 25.1 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 380 В |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 200-850 В |
| Кількість mppt | 2 |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість фаз | 3 |
| Ккд | 98,4 % |
| Максимальна вхідна напруга | 1000 В |
| Максимальний вихідний струм | 16,7 А |
| Максимальний вхідний струм | 26,1 А |
| Напруга старту | 160 В |
| Номінальна потужність навантаження | 10 кВт |
| Робоча температура | -25 ~ +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 455 х 535 х 181 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |