Особливості автономного сонячного інвертора SAKO SUNON IV 5,6 KW:
| Вага | 10 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 120-450 В |
| Ккд | 93% |
| Номінальна потужність навантаження | 5,6 кВт |
| Робоча температура | -10 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 400 х 300 х 115 мм |