Серія SAKO SUNON IV 3,6 KW - це новий сонячний інвертор на 3600 Вт та 24 В з безліччю нових функцій. Крім підвищеної потужності зарядки SAKO SUNON IV 3,6 KW також має вбудовану функцію Wi-Fi, мобільний моніторинг може здійснюватися через мобільні програми. Дані можуть бути доступні та записані в інверторі, що є зручним для відстеження робочого стану інвертора.
Номінальна потужність: ............. 3,6 кВт
Напруга АКБ: ........................ 24 В
Новий автономний інвертор SAKO SUNON IV 3,6 KW з функцією "підмішування" сонячної енергії до споживача в режимі реального часу, має вхід до 500 В та 120 А для підключення фотоелектричного поля потужністю 4000 Вт для споживання енергії та заряджання акумуляторів. Функція USB On-The-Go для легкого перезапису внутрішніх параметрів, завантаження даних та оновлення програмного забезпечення. Завдяки конструкції, яка не залежить від батареї, цей інвертор може працювати без підключеної батареї.
Особливості автономного сонячного інвертора SAKO SUNON IV 3,6 KW:
| Вага | 9 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 120 - 450 В |
| Ккд | 93% |
| Номінальна потужність навантаження | 3,6 кВт |
| Робоча температура | -10 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 400 х 300 х 115 мм |