Серія SAKO ISUN 1KW - це новий сонячний інвертор на 1000 Вт та 12 В з функцією "підмішування" сонячної енергії до споживача в режимі реального часу. Ефективно працює з акумулятором або без нього.
Номінальна потужність: ............. 1 кВт
Напруга АКБ: ........................ 12 В
Новий автономний інвертор SAKO ISUN 1KW - гнучка багатофункціональна система перетворення сонячної енергії, акумулювання, поєднання різних джерел енергії, що забезпечує безперебійну роботу при портативному розмірі. Це інвертор в якому сонячне поле фото-модулів підключається до окремого входу, напруга поля може бути до 1000 В, при цьому максимальний струм заряду акумулятора може досягати 65 А. SAKO ISUN 1KW вміє поєднувати енергію сонця, міської мережі, акумулятора та четвертого джерела, яке Ви самі собі можете вибрати (генератор). Завдяки конструкції, яка не залежить від батареї, цей інвертор може працювати без підключеної батареї.
Особливості автономного сонячного інвертора SAKO ISUN 1KW:
| Вага | 5 кг |
| Вихідна напруга змінного струму | 230 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Діапазон напруги повної потужності mppt | 15 - 115 В постійного струму |
| Ккд | 93% |
| Номінальна потужність навантаження | 1 кВт |
| Робоча температура | -10 °C … +60 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 355 х 250 х 122 мм |