Комплект ДБЖ (джерело безперебійного живлення) на базі SinPro 400-S910 (ON-Line) + 2 х 150 А * год. Призначений для безперервного забезпечення електроенергією особливо відповідальних споживачів: систем керування опалювальних котлів, серверів, телекомунікаційного та іншого промислового обладнання. Оптимально підходить для електропостачання котлів опалення з електронним керуванням. Працює із навантаженням будь-якого типу.
Номінальна потужність навантаження: ......... 340 Вт
Місткість акумуляторних батарей: .... 3600 Вт*ч
Час роботи навантаження 100 Вт: ......... 26 годин
| Індикація | світлодіоди |
| Верхній поріг вхідної напруги, | 260В |
| Зарядний пристрій | автоматичне |
| Ккд | понад 85% |
| Коефіцієнт гармонік | менше 5% |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження | 600 Вт до 3-х секунд |
| Максимальний струм заряду акб | 5A / 10A |
| Напруга живлення від акумуляторної батареї, в | 24 В |
| Наскрізний нуль | + |
| Нестабільність вихідної напруги під час роботи від акб | не більше 3% |
| Нижній поріг вхідної напруги, | 180В |
| Охолодження | вентилятор |
| Потужність ДБЖ | 340 Вт |
| Стабілізація напруги | + |
| Технологія побудови вихідної напруги | ON-LINE |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50+/-0,5 Гц |