Комплект ДБЖ (джерело безперебійного живлення) на базі SinPro 200-S910 (ON-Line) + 150 А * год. Призначений для безперервного забезпечення електроенергією особливо відповідальних споживачів: систем керування опалювальних котлів, серверів, телекомунікаційного та іншого промислового обладнання. Оптимально підходить для електропостачання котлів опалення з електронним керуванням. Працює із навантаженням будь-якого типу.
Номінальна потужність навантаження: ......... 170 Вт
Місткість акумуляторних батарей: ... 1800 Вт*ч
Час роботи навантаження 100 Вт: ......... 14 годин
| Індикація | світлодіоди |
| Верхній поріг вхідної напруги, | 260В |
| Зарядний пристрій | автоматичний |
| Ккд | понад 85% |
| Коефіцієнт гармонік | менше 5% |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження | 300 Вт до 3-х секунд |
| Максимальний струм заряду акб | 5А /10А |
| Напруга живлення від акумуляторної батареї, в | 12 В |
| Наскрізний нуль | + |
| Нестабільність вихідної напруги під час роботи від акб | не більше 3% |
| Нижній поріг вхідної напруги, | 180В |
| Охолодження | вентилятор |
| Потужність ДБЖ | 170 Вт |
| Стабілізація напруги | + |
| Технологія побудови вихідної напруги | ON-LINE |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота вихідної напруги при роботі від акб | 50+/-0,5 Гц |