Комплект ДБЖ (джерело безперебійного живлення) на базі ФОРТ FX-16А (OFF-Line) + 4 х 150 А * год. Призначений для забезпечення безперебійного живлення різної побутової та спеціальної апаратури у разі зникнення мережі або виходу напруги за безпечний діапазон.
Номінальна потужність навантаження: ....... 1000 Вт
Ємність акумуляторних батарей: .... 7,2 кВт*год
Час роботи навантаження 100 Вт: ......... 55 годин
| Індикація | світлодіоди |
| Верхній поріг вхідної напруги, | 250В |
| Зарядний пристрій | автоматичний |
| Ккд | понад 90% |
| Коефіцієнт гармонік | менше 5% |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження | 1500 Вт |
| Максимальний струм заряду акб | 10 А |
| Наскрізний нуль | + |
| Нестабільність вихідної напруги під час роботи від акб | 0,5 % |
| Нижній поріг вхідної напруги, | 170В |
| Охолодження | вентилятор |
| Потужність ДБЖ | 1000 Вт |
| Стабілізація напруги | - |
| Технологія побудови вихідної напруги | OFF-LINE |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання при зникненні напруги в мережі | не більше 10-15 мс |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50+/-0,5 Гц |