| Номінальна потужність навантаження | 3 кВт |
| Частота вихідної напруги під час роботи від акб | 50 Гц |
| Вихідна напруга під час роботи від акб | 230 В (+- 5%) |
| Діапазон вхідної напруги, без переходу на акб | 170-280 В |
| Ккд | до 93% |
| Максимальна короткочасна потужність навантаження | 4,5 кВА |
| Маса інвертора | 9 кг |
| Напруга зовнішнього джерела (акб) | 24 В |
| Робочий діапазон температур | -10 … +50 °C |
| Розміри інвертора (в x ш x г) | 100 x 300 x 440 мм |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання на акб | 10-20 мс |