Ця серія літій-залізо-фосфатних акумуляторів є одним із нових продуктів зберігання енергії, розроблених і вироблених компанією Deye. Її можна використовувати для забезпечення надійного живлення різних типів обладнання та систем.
Ця серія особливо підходить для застосувань із низьким енергоспоживанням, обмеженим простором для встановлення, обмеженою несною здатністю та тривалим терміном експлуатації.
Ця серія має вбудовану систему керування батареями BMS, яка може керувати й контролювати інформацію про відділення, включно з напругою, струмом і температурою. Крім того, BMS може збалансувати заряджання та розряджання елементів, щоб продовжити термін експлуатації. Кілька батарей можна під'єднати паралельно, щоб забезпечити більшу місткість і тривалішу роботу.
Особливості:
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 133мм |
| Діапазон робочих температур | зберігання 0 °C … +35 °C заряд 0 °C … +55 °C розрад -20 °C … +55 °C |
| Довжина | 540мм |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Макс. струм розряду | 150 А (2 хв) |
| Напруга батареї | 51,2 В |
| Номінальна ємність | 100 А*год |
| Стандартний струм заряду | 50 А |
| Ширина | 440 мм |
| Вологість, % | 5-95% |