Акумуляторна батарея Challenger LifePO4 12-55 - АКБ із технологією літій залізо фосфат (LiFePO 4 ). Серія LifePO4 розроблена для застосування у джерелах безперебійного живлення, альтернативній енергетиці, системах безпеки, медицині, зв'язку. Має понад 2000 циклів за 100% глибини розряду.
Літієва акумуляторна батарея Challenger LifePO4 12-55 - це високоякісна батарея з технологією літій-залізофосфат (LiFePO4), має вбудовану систему управління BMS (battery management system). Ідеально підходить для побудови автономних систем зберігання енергії, автономних та гібридних сонячних станцій. Застосовуються з використанням зовнішнього інвертора в одно- та трифазних мережах.
Особливості літієвих АКБ Challenger LifePO4 12-55:
| Вага | 8 кг |
| Висота | 110 мм |
| Діапазон робочих температур | зберігання -20 °C … +45 °C до 1 міс.-20 °C … +35 °C до 6 міс.заряд 0 °C … +45 °Cрозряд -20 °C … +60 °C |
| Довжина | 225 мм |
| Макс. струм заряду | 30 А |
| Макс. струм розряду | 100 А (10 сек.) |
| Напруга заряду | 14,6 В |
| Номінальна ємність | 55 А*ч |
| Ресурс роботи | більше 2000 циклів при DOD 100% |
| Стандартний струм заряду | 15 А |
| Ширина | 135 мм |
| Напруга | 12 В |