Metier AD7001CRA – дизельний генератор промислового класу, призначений для забезпечення електроживленням виробничих об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Ця модель генератора має номінальну потужність 6 кВт, чого буде достатньо для живлення електроприладів і обладнання в невеликій будівлі, а великий бак для палива на 15 л забезпечить безперебійну роботу до 7 годин за 75% навантаження.
Переваги електрогенератора Metier AD7001CRA :
| Кількість фаз | 1 |
| Вага | 173 кг |
| Вид палива | Дизель |
| Витрати палива | 1,8 (при 75% навантаження) л/год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм двигуна | 499 см3 |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 6,0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 6,5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 6,0 кВт |
| Розміри | 960 х 520 х 795 мм |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |