Бензиновий генератор FOGO FH 6001- обладнання для резервного живлення максимальною потужністю 6,2 кВт. Завдяки паливному баку на 6,2 л, робочий цикл генератора може досягати 2 годин. Дана модель може використовуватися як основне джерело живлення на будівельних майданчиках, дачах, в гаражі.
Переваги електрогенератора FOGO FH 6001:
| Кількість фаз | 1 |
| Вага | 70 кг |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 2,7 л/год |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Польща |
| Об'єм двигуна | 390 см3 |
| Об'єм паливного бака | 6,2 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 5,6 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 6,2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5,6 кВт |
| Розміри | 790 х 590 х 540 мм |
| Тип двигуна | 4-тиктний |